nadace Kacenka detem

Jak mohu pomoci

Jak mohu pomoci

Možností, jak se dá pomoci, je mnoho. V případě větších darů řešíme pomoc individuálně, samozřejmostí je vystavení darovací smlouvy. 

Finanční příspěvek 

Finanční příspěvky můžete zasílat na transparentní účet 2901175026/2010. V případě, že chcete finanční dar zaslat někomu konkrétnímu, uveďte v poznámce jeho jméno. Finanční dary beze jména budou použity dle aktuálních potřeb a situací jednotlivých dětí.

Věcný dar

Hmotné dary, hlavně větší, řešíme nejraději konkrétně. Je-li přímo něco potřeba, dáváme tuto informaci na FB. Co je vždy potřeba je dětská kosmetika, plíny, výživy atp. Přesto nejlépe po dohodě, potřeby se velmi často rychle mění...

Aukce

Aukce probíhají na FB stránce Aukce Kačenka dětem SMA. Zde jsou dvě možnosti, jak pomoci. Můžete věnovat věci do aukce. A samozřejmě se aktivně zapojit do aukcí.

Vím o sponzorovi

Nadace Kačenka dětem nečerpá žádné státní dotace nebo granty.

Podporuje nás mnoho jednotlivých příznivců

Snažíme se oslovovat soukromé firmy/společnosti. Zapojovat se do "soutěží" těchto společností a podobně. Pokud víte o někom, kdo by nás mohl podpořit, můžete udělat velký kus práce.

Sdílení

I sdílení může pomoci. Čím více lidí bude o nadaci vědět, tím více pomoci se dětem dostane. A i my, když budeme mít Vaši podporu, budeme mít silnější "mandát" pro oslovení větších společností. A sdílet se nemusí jen na FB, ale třeba i dobrým slovem.

Akce

Snažíme se účastnit různých akcí, které přispějí nadaci. Pořádáte-li nějakou akci, kterou by jste chtěli spojit s dobrou věcí, dejte nám vědět.

Sběr víček

Bohužel, po zkušenostech již víme, že sběr víček je kontraproduktivní. 

kacenka dtem nadace